Nasi partnerzy

ShowYou Studio to agencja interaktywna, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży, oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania graficznego, reklamy i marketingu w Internecie. W jednym miejscu stworzysz identyfikację wizualną, stronę lub sklep dla swojej firmy oraz zadbasz o jej efektywną obecności w Internecie, czy Social Media.

Współpracujemy z drużyną kartingową Jastrzębski Racing, która odnosi duże sukcesy w kraju oraz za granicą. Zespół ten dąży do tego, aby przygotować dzieci i młodzież do uczestnictwa w różnorodnych zawodach oraz ułatwić im start w wyższych kategoriach w przyszłości. Ogromne zaangażowanie, które wkłada w rozwój każdego zawodnika, umożliwia stworzenie utalentowanej i ambitnej kadry. Wykwalifikowani i doświadczeni mechanicy, współpracujący z zespołem, odpowiadają za techniczne przygotowanie kartów zarówno do treningów, jak i do mistrzostw różnego szczebla.

O nas

W naszym O.S.K. zlokalizowanym w Częstochowie kierujemy się podobnymi wartościami, jak nasz główny partner. Dążymy do tego, aby nauka jazdy była bezpieczna, przyjemna i efektywna, a nasi kursanci odnosili sukcesy – tj. pozytywny wynik z egzaminu na prawo jazdy. Prowadzimy kompleksowe przygotowania, które obejmują materiały do części teoretycznej oraz ćwiczenia w terenie z naszymi wykwalifikowanymi instruktorami. Każda osoba, która marzy o zdobyciu prawa jazdy kat. B w Częstochowie, będzie zadowolona ze świadczonych przez nas usług.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.