Samochód egzaminacyjny

Flotę naszego O.S.K. stanowią sprawdzone pojazdy – Suzuki Swift, będące odpowiednikiem tych wykorzystywanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego podczas egzaminów praktycznych na prawo jazdy kat. B. Użytkowanie tych samych samochodów pozwala kursantom przyzwyczaić się do konkretnego typu auta, tego w jaki sposób reaguje na polecenia kierowcy, a także zniwelować stres związany z korzystaniem z nieznanego sobie pojazdu. Nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań, aby nauka jazdy, którą prowadzimy w Częstochowie, była przyjemna oraz umożliwiła uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie.

Plac manewrowy

Do dyspozycji naszych kursantów przygotowaliśmy także plac manewrowy, który do złudzenia przypomina ten, z którym przyjdzie Ci się mierzyć podczas egzaminu na prawo jazdy. Częstochowscy klienci będą zadowoleni z możliwości rozpoczęcia swojej nauki w warunkach kontrolowanych oraz ćwiczenia wybranych manewrów w dowolnym momencie. Koniecznie skontaktuj się z naszym O.S.K., jeśli zależy Ci na znakomitym przygotowaniu do egzaminu. Zarówno nasze pojazdy, jak i specjalnie zbudowany plac, można podziwiać w naszej galerii.

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.