Cennik

Prawo jazdy kat B

Nauka jazdy - podstawowy kurs prawa jazdy
1800 zł
  •  

Prawo jazdy kat B

Oferta promocyjna dla uczniów i studentów
1700 zł
  •  

Ekspresowy kurs prawa jazdy

Kat B - ekspresowy kurs trwający około 25 dni
2200 zł
  •  

Dodatkowa godzina kat B

Cena za godzinę dodatkowej nauki jazdy
70 zł
  •  

Przedstawiamy informacje na temat kosztów, z którymi musi liczyć się każda osoba chcąca z nami przygotowywać się do egzaminu na prawo jazdy kat B. W Częstochowie cena takiego kursu jest znacznie niższa niż w dużych miastach wojewódzkich, dlatego warto nawiązać współpracę z mniejszymi firmami. Decydując się na nasze usługi, klienci mogą liczyć na dodatkowe promocje, np. dla uczniów i studentów, a także wybrać droższy, lecz przeprowadzany w ekspresowym terminie kurs. Dla kursantów niepewnych swoich umiejętności proponujemy dodatkowe godziny jazdy. Zapraszamy na nasze zajęcia teoretyczne i praktyczne wszystkie osoby, które chcą przystąpić do egzaminu na prawo jazdy w Częstochowie. Cennik przedstawiony na stronie stanowi orientacyjne zestawienie kosztów i nie stanowi oferty handlowej.

Pojazdy jak na egzaminie Suzuki Swift

Dysponujemy pojazdami Suzuki Swift, dokładnie takimi samymi jak te wykorzystywane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w trakcie egzaminu.

Plac manewrowy zgodny z egzaminacyjnym
Posiadamy własny plac manewrowy, który umożliwia naszym kursantom ćwiczenie własnych umiejętności i zadań egzaminacyjnych w warunkach kontrolowanych.
Klawiatura egzaminacyjna
Udostępniamy profesjonalną klawiaturę egzaminacyjną, która używana jest podczas egzaminu teoretycznego. Pozwoli ona kursantom przyzwyczaić się do tej formy testu.
Raty 0%
Rozumiemy, iż niektórych klientów może odstraszać cena kursu na prawo jazdy kat B realizowanego w Częstochowie, dlatego oferujemy preferencyjne raty 0%.
Profesjonalne i solidne szkolenie praktyczne
Każdy instruktor w naszym OSK posiada ogromne doświadczenie oraz umiejętności w prowadzeniu auta, które z powodzeniem przekazuje kolejnej generacji kierowców.

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.