Cennik

Prawo jazdy kat B

Nauka jazdy - podstawowy kurs prawa jazdy

1500 zł

Prawo jazdy kat B

Oferta promocyjna dla uczniów i studentów

1400 zł

Ekspresowy kurs prawa jazdy

Kat B - ekspresowy kurs trwający około 25 dni

1800 zł

Dodatkowa godzina kat B

Cena za godzinę dodatkowej nauki jazdy

60 zł

Przedstawiamy informacje na temat kosztów, z którymi musi liczyć się każda osoba chcąca z nami przygotowywać się do egzaminu na prawo jazdy kat B. W Częstochowie cena takiego kursu jest znacznie niższa niż w dużych miastach wojewódzkich, dlatego warto nawiązać współpracę z mniejszymi firmami. Decydując się na nasze usługi, klienci mogą liczyć na dodatkowe promocje, np. dla uczniów i studentów, a także wybrać droższy, lecz przeprowadzany w ekspresowym terminie kurs. Dla kursantów niepewnych swoich umiejętności proponujemy dodatkowe godziny jazdy. Zapraszamy na nasze zajęcia teoretyczne i praktyczne wszystkie osoby, które chcą przystąpić do egzaminu na prawo jazdy w Częstochowie. Cennik przedstawiony na stronie stanowi orientacyjne zestawienie kosztów i nie stanowi oferty handlowej.

 • Pojazdy jak na egzaminie Suzuki Swift

  Dysponujemy pojazdami Suzuki Swift, dokładnie takimi samymi jak te wykorzystywane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w trakcie egzaminu.

 • Plac manewrowy zgodny z egzaminacyjnym

  Posiadamy własny plac manewrowy, który umożliwia naszym kursantom ćwiczenie własnych umiejętności i zadań egzaminacyjnych w warunkach kontrolowanych.

 • Klawiatura egzaminacyjna

  Udostępniamy profesjonalną klawiaturę egzaminacyjną, która używana jest podczas egzaminu teoretycznego. Pozwoli ona kursantom przyzwyczaić się do tej formy testu.

 • Raty 0%

  Rozumiemy, iż niektórych klientów może odstraszać cena kursu na prawo jazdy kat B realizowanego w Częstochowie, dlatego oferujemy preferencyjne raty 0%.

 • Profesjonalne i solidne szkolenie praktyczne

  Każdy instruktor w naszym OSK posiada ogromne doświadczenie oraz umiejętności w prowadzeniu auta, które z powodzeniem przekazuje kolejnej generacji kierowców.